Mertech Electronics’te Kariyer

Türkiye’de otomotiv, denizcilik ve endüstriyel alanlarda geliştirdiği yeni ürünler ve sürdürülebilir inovasyon kabiliyeti ile Mertech Electronics, hedefleri doğrultusunda ilerlemeye devam ediyor ve size sürekli kendinizi geliştirme ve eğitim olanağı bulacağınız bir kariyer olanağı sunuyor.

Mertech Electronics’in en büyük sermayesi inovatif ürünler geliştirme entelektüel sermayesidir. İnovasyon kültür ve ortamını canlı tutmak ve sürekli iyileştirmek amacıyla şirket içinde her türlü fikre önem verilmekte ve değerlendirilmektedir.

Mertech Electronics’te öğrenciler (stajyerlik, part-time çalışma), yeni mezunlar ve deneyimli adaylar için iş fırsatları bulunmaktadır. Genel başvuru yaparak özgeçmişinizi bırakabileceğiniz gibi “Açık Pozisyonlar” bölümüne de göz atmanızı öneririz.

Öğrenciler için Prototip Desteği

Mertech Electronics olarak, siz öğrencilerimize okul/üniversite projelerinde yardımcı olmak istiyoruz. Bu nedenle öğrencilerimiz için en zor ve pahalı süreçlerden biri olan elektronik kart (PCB) üretimini ücretsiz olarak sağlıyoruz. Bunun için yapmanız gereken tek şey, okul/üniversite durumunuz ile projeniz hakkında kısaca bilgi vermek ve PCB üretim dosyalarınızı bizimle paylaşmak olacaktır.

En kısa zamanda sizler için bu PCB’leri tedarik ederek elinize ulaşmasını sağlayacağız. Ayrıca bu süreçte sizlerle de tanışıp kariyerinizle ilgili destek olmaktan da mutluluk duyarız. Bu bilgileri [email protected] adresimize e-mail olarak gönderebilirsiniz.

Yeni Mezun Geliştirme Programı

Mertech Electronics olarak yeni mezun veya bir yıl içinde mezun olabilecek arkadaşlarımızın kariyer gelişimine katkıda bulunabilmek amacıyla oluşturduğumuz programdır. Genellikle elektronik, haberleşme, bilgisayar, yazılım, mekatronik mühendisliği ve benzer bölümlerden mezun adaylar programa öncelikli olarak kabul edilmektedir. İlgilenen arkadaşlarımız bu sayfadaki Genel Başvuru bölümünden özgeçmiş bilgilerini bırakıp formdaki not kısmına açıklama yazabilirler.

Açık Pozisyonlar

Şu anda açık bir pozisyonumuz bulunmamaktadır. Ancak daha sonra açılacak pozisyonlarda değerlendirilmek üzere bu sayfadaki Genel Başvuru bölümünden özgeçmiş bilgilerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Genel Başvuru