OCTOOPI VAN SERİSİ

Octoopi Van B4301 / Octoopi Van B7001
Octoopi Van S4301 / Octoopi Van S7001

Octoopi Van serisinin en temel ürünleri olan B ve S serileri karavan kullanıcılarına yaşam mahalli ile ilgili bilgi edinme konforunu sunmaktadır. Ürünlerimiz dokunmatik kullanıcı ekranı ve güç kontrol ara birimi olmak üzere iki parçadan oluşmakta, 4.3 ve 7 inch olmak üzere iki farklı ekran seçeneği sunmaktadır. Kullanıcılar özellikle gelişmiş ara yüzü ve teknolojik güç kontrol ünitesi sayesinde her türlü bilgiyi B ve S serisi ürünler ile alabilmektedir.

MultiColor ve Glass+Glass kapasitif dokunmatik ekranı ile cep telefonu kolaylığında kullanım deneyimi sunar. Yarı iletken güç sürücüleri ve dijital/analog girişleri ile; akıllı bir sistemi Octoopi Van Series ile sizlere sunmaktayız. Tasarımı ve üretimi yerli olan Octoopi’nin kurulum ve teknik desteği ile satış sonrasında da ayrı bir memnuniyet siz değerli kullanıcılarımızı bekliyor.

 • Kısa devre korumalı güç çıkışları
 • Dijital switch girişi
 • Analog seviye göstergesi girişi
 • Akü voltajı gösterimi
 • Sistemden çekilen akım gösterimi
 • Marş aküsü koruma
 • Servis aküsü koruma
 • SD kart ile program güncelleme
 • Programlanabilir çıkış kontrolü (S series)
 • Kişiselleştirme (S series)
 • Port başına güç grafiği (S series)
 • Ayarlanabilir ekran parlaklığı

OCTOOPI VAN SERİSİ

Otomotiv standartlarında geliştirilmiş yüksek teknoloji giriş çıkış modülü. 4.3 ve 7 inch ekran seçenekleri ile sunulmaktadır.

KISA DEVRE KORUMALI GÜÇ ÇIKIŞI

Otomotiv standartlarında tasarlamış güç çıkışları, kısa devre, yüksek akım ve aşırı ısıya dayanıklıdır. Bu yeni nesil teknoloji ile; tesisatta kısa devre olması durumunda sigorta atmaz sistem kendini otomatik olarak kapatır ve hata ortadan kalktığında yeniden çalışmaya başlar.

AKÜ VOLTAJ GÖSTERGESİ

Servis ve marş aküsü voltaj girişleri bağlantısı ile akülerinizin voltajlarını ana ekran üzerinde görebilirsiniz. Bu özellik sayesinde akülerinizin durumlarını harici bir sistem gereksinimi olmadan gözlemleyebilirsiniz.

SİSTEMDEN ÇEKİLEN AKIM GÖSTERİMİ

Güç kontrol ünitesine bağlı cihazların çektiği toplam akım ve güç gösterilir. Böylece kullanılan cihazların durumları takip edilir.

MARŞ AKÜSÜ KORUMA

Marş aküsü voltaj girişi ve ayrıcı role çıkışı sayesinde marş akünüzün durumunu korur ve aracınızın marş basmasını garanti eder. Marş aküsü 12.0 voltun altına indiğinde marş aküsünü servis akülerinden ayırır, araç marş bastığında ise yeniden marş ve servis akülerini birleştirerek alternatör ile servis akülerinin şarj olmasını sağlar.

SERVİS AKÜSÜ KORUMA

Akü sağlığı için akü kapasitesinin %70 in altına inmemesi önerilir. Bu durumu sağlamak için güç modülü servis aküleri 10.5 volta düştüğünde tüm çıkışları, ekranı ve kendini uyku moduna alarak aküyü korur. Uyku modu durumunda sistem yalnızca 2mA çekmektedir.

SD KART İLE GÜNCELLEME

Kullanıcı ara yüzü ve güç kontrol ünitesi donanımlarında bulunan sd kart girişi sayesinde güncellenebilir. İleride oluşacak özel talepleriniz yazılımları güncellenerek sisteme uygulanabilir.

KİŞİSELLEŞTİRME

Kullanıcı ara yüzünüze sevdiklerinizle birlikte çektirdiğiniz 10 adet fotoğrafınızı yükleyerek dijital çerçeve olarak kullanabilirsiniz.

PORT BAŞINA AKIM GRAFİĞİ

Bütün çıkışların son 1 saatlik güç harcamaları arşivlenerek grafik halinde gösterilir. Böylece termostat yapan cihazlarınızın performanslarını ölçümleyebilir, olası arıza durumlarını önceden tespit edebilirsiniz.

AYARLANABİLİR EKRAN PARLAKLIĞI

Kullanım alanı ve ortam ışığına görea ayarlanabilen ekran parlaklığı.

PROGRAMLANABİLEN ÇIKIŞ KONTROLÜ

Kullanıcı ara yüzünde bulunan ayarlar vasıtası ile çıkışlara geri sayım kurulabilir. Bu süre sonunda ayarlanan çıkış otomatik olarak kapanır.

TEKNİK ÖZELLİKLER