Mertech Electronics | Ar-Ge

Güçlü rekabette
Ar-Ge

Mertech Electronics olarak sizlere Yeni Ürün ve Sistem Tasarımı veya Mevcut Ürünlerin geliştirilmesi alanında hizmet vermekteyiz.

© 2018 MERTECH | Tüm Hakları Saklıdır.

Ar-Ge Çalışmaları

Araştırma Geliştirme çalışmalarının temel amacı işletmelerin piyasada güçlü şekilde rekabet edebilmesini ve ekonomik olarak gelişmesini sağlamaktır. Bu kapsamda Mertech Elektronik olarak sizlere Yeni Ürün ve Sistem Tasarımı veya Mevcut Ürünlerin geliştirilmesi alanında hizmet vermekteyiz. Bu süreci şöyle tanımlayabiliriz.


Projelendirme : Proje veya fikir sahibi ile ortak yürüttüğümüz bu süreçte öncelik verimli bilgi alışverişi ve projenin doğru anlaşılmasıdır. Tanışma toplantısını takiben projenizin yol haritasını ve konsept tanımını yapıyoruz.


Öncü Tasarım : Talebiniz doğrultusunda projenizin yapılabilirliğini arattırarak elektronik Donanım ve Yazılım gereksinimlerini belirliyoruz. Sonrasında iş planını hazırlıyor ve ortaya proje maliyetini çıkartıyoruz. Sizlere yaptığımız sunum neticesinde mutabakata varmamız durumunda proje çalışmalarını başlatıyoruz.


Prototip Oluşturma ve Test İşlemleri : Demo tasarımları nihai hale getirdikten sonra üretim öncesi son ürün prototipini hazırlıyoruz. Bu prototip üzerinde herhangi bir donanımsal ve yazılımsal değişiklik yapılmayacağını kabul ediyoruz. Prototip ürünü Laboratuvar ve Saha testlerine tabi tutuyoruz ve bu testlerle birlikte çalışma ortamı şartları ile kullanıcı deneyimlerine ait geri bildirimleri de değerlendiriyoruz.


Proje Onayı : Prototip Ürün onay testlerini başarıyla geçtikten sonra üretime hazır hale gelmiş oluyor. Bu noktada isterseniz MERTECH Elektronik olarak sizin için üretim sürecini gerçekteştirebiliyoruz. Böylece planlama, satın alma, kalite kontrol ve test süreçlerini yürütüyor ve ürünlerinizi doğrudan son kullanıcıya teslim ediyoruz.